Żądanie Zwrotu

Poproś o zwrot

Możesz wysłać wiadomość e-mail na adres info@podobrace.pl, aby zarejestrować u nas prośbę o zwrot w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia. Nie zapomnij podać w wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail oraz numeru zamówienia wraz z artykułami, które chcesz zwrócić.

Po otrzymaniu i przetworzeniu prośby o zwrot wyślemy Ci wiadomość e-mail zawierającą link. Klikając w ten link i uzupełniając swoje dane po kliknięciu w link, możesz stworzyć własną etykietę zwrotną, którą następnie możesz pobrać, wydrukować i nakleić na swoją paczkę i dostarczyć ją do najbliższego urzędu pocztowego.

Gdy tylko Twoja przesyłka zwrotna zostanie odebrana i przetworzona przez nasz dział zwrotów, nasz dział finansowy zwróci pełną kwotę na Twoje konto bankowe. Dla Twojego bezpieczeństwa nasze zwroty są dokonywane za pośrednictwem MultiSafepay. Jest to organizacja zewnętrzna, która gwarantuje bezpieczeństwo zarówno kupującemu, jak i sprzedającemu, dlatego zwrot pieniędzy na konto bankowe trwa zwykle od 5 do 10 dni roboczych.

W Podobrace wszystkie nasze przesyłki zwrotne są zawsze bezpłatne

W Podobrace serwis jest naszym głównym priorytetem, a zwrot produktów jest zawsze bezpłatny. Jeśli jednak nadal masz pytania, nie wahaj się skontaktować z nami za pomocą formularza kontaktowego lub adresu e-mail: info@podobrace.pl. Nasz zespół jest zawsze gotowy i chętny do pomocy.