Płatność i dostawa

Podobrace.pl jest częścią Podobrace B.V., zdobywcy nagrody Rabobank Entrepreneur Award oraz Webshop Award for Best Service. Większość płatności jest przetwarzana przez MultiSafepay – najbezpieczniejszego i najbardziej niezawodnego obecnie dostawcę usług płatniczych w Europie. Dlatego zawsze gwarantujemy proste, ale przede wszystkim bezpieczne i niezawodne przetwarzanie płatności, w którym klient jest zawsze na pierwszym miejscu. Poniżej znajduje się przegląd różnych metod płatności.

PayPal

PayPal jest obecnie jedną z najbezpieczniejszych i najczęściej używanych metod płatności online na świecie. Płatność przez PayPal wymaga podania tylko adresu e-mail. Płatności można dokonać z konta bankowego, kartą kredytową albo robiąc przelew z konta PayPal. Dzięki temu płacenie jest łatwe i szybkie, a swoje zamówienie otrzymasz tak szybko, jak to możliwe!

Klarna

Klarna to szwedzka firma oferująca rozwiązania płatnicze dla branży e-commerce. Klarna jest obecnie jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się firm cyfrowych w Europie i oferuje jedną z najbezpieczniejszych i najszybszych metod „płatności po dostawie”. Po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mailem od Klarna fakturę, na której opłacenie masz 14 dni.

Klarna wykorzystuje krótki proces rejestracji, w którym poufne informacje nie są wymagane, a płatności dokonuje się dopiero po otrzymaniu produktu, dzięki czemu zakupy są jeszcze bezpieczniejsze i przyjemniejsze. Jednak za płatność za pośrednictwem Klarna pobierana jest niewielka opłata (7,50 zł), ponieważ pobierają oni dodatkowe koszty za korzystanie z ich dostawcy.

VISA / MasterCard / Maestro

Nasz operator płatności MultiSafepay pozwala klientom bezpiecznie i wygodnie płacić za pomocą kart VISA i MasterCard. Dzięki bezpiecznej procedurze można bez obaw wprowadzić dane karty kredytowej, a my gwarantujemy prawidłowe przetwarzanie danych wraz z wystawcą karty. Ponieważ płatność jest realizowana natychmiast, zamówienie również zostanie od razu zrealizowane i otrzymasz je tak szybko, jak to możliwe.

Dostawa

Wszystkie nasze produkty są dostępne w magazynie, a do dostaw na terenie Europy zaangażowaliśmy firmę DPD. Dzięki temu możemy zagwarantować szybką dostawę w Wielkiej Brytanii i innych krajach (europejskich). Ponadto większość naszych produktów mieści się w skrzynce pocztowej, więc przez większość czasu nie musisz czekać na przesyłkę. Ze względu na wyjątkową współpracę z DPD, możesz śledzić swoje zamówienie na każdym kroku dzięki linkowi internetowemu, który otrzymasz e-mailem bezpośrednio po złożeniu zamówienia.

Poniżej znajduje się tabela wszystkich innych krajów, do których wysyłamy, ile wynoszą koszty wysyłki dla tych krajów i jaki jest szacowany czas dostawy dla tych krajów. Należy pamiętać, że jest to wartość szacunkowa i nie możemy zagwarantować, że przesyłka zostanie dostarczona w wyznaczonym czasie. Oparliśmy te szacunki na danych przekazanych nam przez współpracujące z nami firmy pocztowe.

Bezpłatna dostawa!

W Podobrace klient jest zawsze najważniejszy. Dlatego wysyłamy nasze zamówienia za darmo na terenie Wielkiej Brytanii, jeśli kwota zamówienia przekracza 450 zł. Oznacza to, że łączna kwota zamówionych produktów musi przekraczać 450 zł, aby zamówienie zostało wysłane bezpłatnie. Zamówienia otrzymane przed godziną 22:59 zostaną wysłane tego samego dnia, dzięki czemu możemy zagwarantować szybką dostawę. Po złożeniu zamówienia otrzymasz kod track&trace, dzięki czemu będziesz mógł śledzić swoje zamówienie na każdym kroku.

Dostawa w soboty?

Aby jak najlepiej służyć naszym klientom, dostarczamy nasze produkty również w soboty!

Czas dostawy do Wielkiej Brytanii?

Podobrace B.V. jest numerem #1 w Europie, a większość naszych produktów znajduje się w magazynie. Dzięki temu możemy natychmiast przetwarzać i przekazywać nasze zamówienia. Twoje zamówienie zawsze zostanie dostarczone do Wielkiej Brytanii w ciągu 3-5 dni roboczych. Zamówienia otrzymane przed godziną 22:59 zostaną wysłane tego samego dnia, dzięki czemu możemy zagwarantować szybką dostawę. Po złożeniu zamówienia otrzymasz link do śledzenia przesyłki, dzięki czemu będziesz mógł śledzić swoje zamówienie na każdym etapie.