Potrzebujesz profesjonalnej porady?
CZATUJ!

MENU

Płatność

 

Podobrace.pl jest częścią Podobrace B.V., zdobywcy nagrody Rabobank Entrepreneur Award oraz Webshop Award for Best Service. Większość płatności jest przetwarzana przez MultiSafepay – najbezpieczniejszego i najbardziej niezawodnego obecnie dostawcę usług płatniczych w Europie. Dlatego zawsze gwarantujemy proste, ale przede wszystkim bezpieczne i niezawodne przetwarzanie płatności, w którym klient jest zawsze na pierwszym miejscu. Poniżej znajduje się przegląd różnych metod płatności.

 

PayPal

PayPal jest obecnie jedną z najbezpieczniejszych i najczęściej używanych metod płatności online na świecie. Płatność przez PayPal wymaga podania tylko adresu e-mail. Płatności można dokonać z konta bankowego, kartą kredytową albo robiąc przelew z konta PayPal. Dzięki temu płacenie jest łatwe i szybkie, a swoje zamówienie otrzymasz tak szybko, jak to możliwe!

 

Klarna

Klarna to szwedzka firma oferująca rozwiązania płatnicze dla branży e-commerce. Klarna jest obecnie jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się firm cyfrowych w Europie i oferuje jedną z najbezpieczniejszych i najszybszych metod „płatności po dostawie”. Po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mailem od Klarna fakturę, na której opłacenie masz 14 dni. 

 

Klarna stosuje krótki proces rejestracji, w którym nie są wymagane poufne dane, zaś płatności dokonujesz dopiero po otrzymaniu produktu, dzięki czemu zakupy są jeszcze bezpieczniejsze i przyjemniejsze. Za płatność za pośrednictwem Klarna pobierana jest jednak niewielka opłata (1,50 GBP), która wiąże się z korzystaniem z usług dostawcy firmy Klarna.

 

VISA / MasterCard / Maestro

Nasz operator płatności MultiSafepay pozwala klientom bezpiecznie i wygodnie płacić za pomocą kart VISA i MasterCard. Dzięki bezpiecznej procedurze można bez obaw wprowadzić dane karty kredytowej, a my gwarantujemy prawidłowe przetwarzanie danych wraz z wystawcą karty. Ponieważ płatność jest realizowana natychmiast, zamówienie również zostanie od razu zrealizowane i otrzymasz je tak szybko, jak to możliwe.  

 

 

 

Dostawa

Wszystkie nasze produkty są dostępne w magazynie, a dostawy na terenie Europy zlecamy firmie TNT. Dzięki temu możemy zagwarantować szybką dostawę na terenie Wielkiej Brytanii i innych krajów (europejskich). Ponadto większość naszych produktów mieści się w skrzynce pocztowej, więc przeważnie nie trzeba czekać na kuriera. Dzięki wyjątkowej współpracy z TNT możesz śledzić zamówienie na każdym etapie dostawy za pomocą linku, który otrzymasz e-mailem bezpośrednio po złożeniu zamówienia.

 

Poniżej znajduje się tabela wszystkich pozostałych krajów, do których dostarczamy produkty wraz z kosztami wysyłki i szacowanym czasem dostawy. Należy wziąć pod uwagę, że są to dane szacunkowe i nie możemy zagwarantować, że produkty zostaną dostarczone w podanym czasie. Dane szacunkowe oparliśmy na informacjach przekazanych nam przez współpracujące z nami firmy dostawcze. 

 

Kraje Koszty wysyłki  Przewidywany czas dostawy
Wielka Brytania £ 4.95 3 - 5 dni roboczych
Irlandia £ 15.95 3 - 5 dni roboczych
Wyspa Man £ 19.95 4 - 7 dni roboczych
Austria £ 6.95 3 - 5 dni roboczych
Belgia £ 4.45 1 - 2 dni roboczych
Bułgaria £ 10.95 4 - 7 dni roboczych
Chorwacja £ 10.95 4 - 7 dni roboczych
Czechy £ 9.95 4 - 7 dni roboczych
Dania £ 7.95 3 - 5 dni roboczych
Estonia £ 10.95 4 - 7 dni roboczych
Finlandia £ 10.95 4 - 7 dni roboczych
Francja £ 8.95 2 - 3 dni roboczych
Niemcy £ 4.45 2 - 3 dni roboczych
Grecja £ 10.95 4 - 7 dni roboczych
Węgry £ 9.95 4 - 7 dni roboczych
Włochy £ 9.95 3 - 5 dni roboczych
Łotwa £ 10.95 4 - 7 dni roboczych
Luksemburg £ 8.95 3 - 5 dni roboczych
Holandia £ 3.45 1 - 2 dni roboczych
Polska £ 9.95 4 - 7 dni roboczych
Portugalia £ 10.95 3 - 5 dni roboczych
Rumunia £ 10.95 4 - 7 dni roboczych
Słowenia £ 9.95 4 - 7 dni roboczych
Słowacja £ 9.95 4 - 7 dni roboczych
RPA £ 23.45 8 - 12 dni roboczych
Hiszpania £ 10.95 3 - 5 dni roboczych
Szwecja £ 9.95 4 - 7 dni roboczych


 

Bezpłatna dostawa! 

Podobrace zawsze stawia klienta na pierwszym miejscu. Dlatego wysyłamy nasze zamówienia bezpłatnie w całej Wielkiej Brytanii, jeśli kwota zamówienia przekracza 100 GBP. Oznacza to, że aby zamówienie zostało dostarczone bezpłatnie, łączna kwota zamówionych produktów musi przekroczyć 100 GBP,–. Zamówienia otrzymane przed godziną 22:59 są wysyłane tego samego dnia, dzięki czemu możemy zagwarantować szybką dostawę. Po złożeniu zamówienia otrzymasz kod umożliwiający śledzenie zamówienia na każdym etapie realizacji i dostawy.

 

 

Dostawa w soboty? 

Aby jak najlepiej służyć naszym klientom, nasze produkty dostarczamy również w soboty!

 

 

Czas dostawy do Wielkiej Brytanii?

Podobrace B.V. jest numerem 1 w Europie, a wszystkie nasze produkty mamy dostępne w magazynie. Dzięki temu możemy od razu przetwarzać i wysyłać zamówienia. Twoje zamówienie zostanie zawsze dostarczone do Wielkiej Brytanii w ciągu 3-5 dni roboczych. Zamówienia otrzymane przed godziną 22:59 są wysyłane tego samego dnia, aby zagwarantować szybką dostawę. Po złożeniu zamówienia otrzymasz link umożliwiający śledzenie zamówienia na każdym etapie realizacji i dostawy.  

Nawigacja Strona główna Szukaj Koszyk