O nas

Podobrace to grupa terapeutów, którzy niezmiennie wierzą w pomaganie ludziom, a ich głównym priorytetem jest zadowolenie klienta. Sklep Podobrace powstał, ponieważ nie mogliśmy znaleźć strony internetowej, gdzie w prosty sposób można byłoby zamówić produkty dla naszych pacjentów. Sklep ma za zadanie dostarczyć naszym klientom produkty o najlepszym stosunku ceny do jakości. Tak powstała strona internetowa i sklep Podobrace, gdzie można uzyskać bezpłatne porady fizjoterapeutów, terapeutów manualnych, podoposturalnych i zajęciowych lub podologów sportowych (w dodatku wszyscy z nich są członkami różnych stowarzyszeń, takich jak Omni Podo Genootschap i Stichting Loop), a także znaleźć najlepsze produkty dla swoich dolegliwości.

Nasi specjaliści z przyjemnością udzielają obiektywnych, indywidualnych porad, które pomagają pozbyć się dolegliwości tak szybko, jak to możliwe i zakupić produkt najlepiej dopasowany do danego sposobu leczenia.

Dzięki połączeniu wiedzy specjalistycznej, szybkich dostaw i spersonalizowanych porad Podobrace jest numerem 1 wśród sklepów internetowych ze sprzętem medycznym w Holandii i Belgii. Ponad 35-letnie doświadczenie i ponad 100 000 zamówień rocznie w całej Europie świadczy o renomie Podobrace ze względu na wyjątkową jakość obsługi, niezawodność, a przede wszystkim wyczucie potrzeb klienta.

Zadowolenie klienta to nasz najwyższy priorytet!

Na szczęście wszystkie te cechy są bardzo cenione przez naszych klientów, co zaowocowało oceną 9,7 przyznaną przez Feedback Company, przyznaniem nagrody Rabobank dla początkujących przedsiębiorców oraz nagrody Beslist Webshop Awards za najlepszą obsługę!

Dla nas liczy się przede wszystkim świetna obsługa i pomoc ludziom, bo właśnie w tym celu założyliśmy Podobrace i zawsze będziemy identyfikować się z tą misją. Zadowolenie klienta to nasz najwyższy priorytet!

Wszystkie nasze produkty są dokładnie testowane i starannie dobierane przez naszych specjalistów. Zawsze najlepszy stosunek ceny do jakości!

Wszystkie nasze produkty są zawsze testowane w naszych gabinetach przez pacjentów i terapeutów, aby zagwarantować, że tylko najlepsze produkty znajdą się w naszej ofercie. Wybieramy produkty od szerokiej gamy dostawców i oferujemy tylko te, które najlepiej wypadły w testach. Dla Podobrace najważniejsi są nasi klienci – pacjenci i ich dolegliwości, dlatego udzielamy wysokich rabatów, aby zawsze mieli dostęp do naszych produktów w najlepszej cenie.

Czy wiesz, że...?

Od lat Podobrace przeznacza również część swoich przychodów na organizacje i projekty charytatywne oraz wspieranie lokalnych i krajowych klubów i wydarzeń sportowych. Podobrace wierzy w pomaganie – organizacjom charytatywnym, naszym pacjentom czy innym klientom zawsze oferujemy „odpowiednie wsparcie”.

Historia

Nasze 35-letnie doświadczenie gromadziliśmy w dwóch przychodniach w naszym rodzinnym mieście Volendam. Tam Rob Duin – jeden z założycieli Podobrace – wraz z innymi terapeutami od ponad 35 lat leczą ludzi z najbardziej intensywnymi objawami fizycznymi. 

Rob Duin ukończył akademię fizjoterapii „Leffelaar” w 1978 roku. Jako zawodowy piłkarz ręczny klubu HV Volendam, który w 1979 roku zdobył mistrzostwo Holandii, od razu z własnej inicjatywy zajął się opieką fizjoterapeutyczną nad drużyną i do dziś jest szefem zespołu medycznego mistrzowskiej kadry HV Volendam.

W bardzo pracowitym okresie działania jego pierwszej przychodni w Volendam ukończył szkolenie z fizjoterapii sportowej (NOC-NSF Structuur) w 1981 roku. W 1984 roku ukończył kształcenie w zakresie terapii manualnej. Z biegiem lat zauważył, że wciąż istnieją duże braki, jeśli chodzi o możliwości skutecznego leczenia bardziej długotrwałych i nawracających kontuzji (sportowych). Dlatego też zaczął studiować terapię podoposturalną (uzyskał dyplom w 1985/87 roku) i podologię sportową (uzyskał dyplom w 1997 roku). Dało mu to więcej możliwości, aby poprzez niekiedy minimalne zmiany postawy ciała eliminować poważniejsze i długotrwałe problemy.

Podczas wszystkich swoich studiów zdał sobie sprawę, że właściwe środki zapobiegawcze są często podstawą unikania kontuzji (sportowych). Był to główny powód, dla którego Rob i jego syn Bill Duin zdecydowali się założyć ten sklep internetowy.

Z Billem na czele Podobrace stał się jednym z największych sklepów internetowych w Holandii i Belgii oferujących (sportowe) ortezy i stabilizatory, (sportowe) wkładki do butów oraz (sportową) odzież kompresyjną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są w stanie wybierać najlepsze, najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze na rynku ortezy, stabilizatory, wkładki i odzież kompresyjną. Wszystkie produkty są ręcznie wybierane spośród szerokiego asortymentu produktów różnych dostawców i gruntownie testowane, dzięki czemu nasi klienci zawsze mają dostęp do najlepszych produktów. W międzyczasie asortyment został poszerzony o produkty profilaktyczne, począwszy od najlepszych poduszek ortopedycznych, aparatów do korekty palców stóp, aż po najbardziej niezawodne sportowe produkty ochronne, a to dzięki konsultacjom i doradztwu dla wielu profesjonalnych sportowców w dwóch przychodniach. Przy udziale terapeutów podoposturalnych wytwarzane są również indywidualnie dopasowywane wkładki do butów, wkładki do butów sportowych oraz wkładki podoposturalne.

Wszystko po to, aby jeszcze bardziej konkretnie pomóc naszym klientom i z ich dolegliwościami. Po prawie 35 latach nadal przestrzegamy na co dzień podstawowych zasad Podobrace. Wciąż dążymy do optymalnej obsługi, niezawodności i przede wszystkim zapewnienia jakości dla każdego klienta i pacjenta. Wszystkie nasze produkty zostały wyselekcjonowane z najwyższą starannością z szeregu bogatych ofert przez naszych specjalistów i terapeutów. Nasze produkty zostały również gruntownie przetestowane przez zawodowych sportowców, a także w naszych gabinetach fizjoterapii / terapii manualnej / podoposturalnej i podologii sportowej. Przede wszystkim zaś dzięki naszej wiedzy z różnych perspektyw medycznych oraz wieloletniemu doświadczeniu możemy potwierdzić optymalną jakość i maksymalny efekt naszych produktów.

Przejęcia

W 2019 roku Podobrace przejęło Grupę Handlową DUTCC. Dzięki temu Grupa Podobrace może jeszcze lepiej skoncentrować się na rynku B2B. Właściciel, Bill Duin tak mówi o tym przejęciu: „Dzięki DUTCC mamy dostęp do wielu ekskluzywnych marek, produktów i sieci dla segmentu B2B. Ich wiedza i doświadczenie pozwala nam na szybki wzrost w pozostałej części Europy i na Bliskim Wschodzie. Z naszymi działaniami B2C oraz na MrMarketplace.com zostanie zintegrowana platforma HuisHobby.”

Później w tym samym roku przejęto również Sportbracestore.nl, aby zwiększyć organiczny ruch odwiedzających na naszych stronach internetowych. Ten sklep internetowy został założony przez dwóch byłych zawodowych sportowców, którzy po zakończeniu kariery wyspecjalizowali się w medycynie sportowej. Ci dwaj bracia skontaktowali się z Podobrace za pośrednictwem swojej sieci, a potem sprawy potoczyły się bardzo szybko. Tak bracia mówią o przejęciu: „Podobrace zainteresowało się naszym sklepem internetowym Sportbracestore.nl, ponieważ był to dobry dodatek do ich asortymentu, a nam pozwoliło to wyspecjalizować się w innych produktach.”

Nasz magazyn

W związku z ogromnym sukcesem w połowie 2019 roku Grupa Podobrace musiała przenieść się do większego magazynu. Obecnie posiada magazyn o powierzchni 3000 m2 w holenderskim Denekamp oraz centrum dystrybucyjne o powierzchni ponad 10 000 m2 w Volendam. W tym centrum dystrybucyjnym wszystkie zamówienia międzynarodowe są pakowane i wysyłane do naszych klientów. Ponadto magazyn ten pełni funkcję centrum dystrybucyjnego dla innych sklepów internetowych należących do Grupy Podobrace. MrMarketplace.com, Keepershandschoenen.nl i Huishobby.nl po przejęciu Grupy Handlowej DUTCC w 2019 roku.

Jeśli więc szukasz najlepszych produktów, wybranych przez specjalistów, z możliwością szybkiego, łatwego i bezpiecznego zamówienia oraz systemem szybkiej dostawy w całej Europie, Podobrace jest najlepszym wyborem!

Potrzebujesz dodatkowej, niezależnej profesjonalnej porady jednego z naszych specjalistów? W takim razie nie wahaj się z nami skontaktować. Nasz zespół jest zawsze gotowy i chętny do pomocy. Jak mówi nasz slogan, Podobrace zawsze zapewni Ci odpowiednie wsparcie.

Przekonaj się i poczuj różnicę z Podobrace.