McDavid

Stabilizator McDavid z pewnością pomoże Ci w przypadku Twoich dolegliwości

McDavid od lat jest jednym z najlepszych dostawców stabilizatorów ortopedycznych na świecie. Ortezy McDavid są bardzo wygodne w noszeniu i zapewniają maksymalną ochronę podczas uprawiania wszystkich sportów! Co więcej, ortezy McDavid charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości, dlatego też używa ich wielu czołowych sportowców. McDavid jest zatem bardzo popularną marką wśród sportowców!

Wyjątkowy, rewolucyjny stabilizator McDavid z technologią Hex i technologią HdC!

Firma McDavid ustanowiła standard odzieży ochronnej i opracowała technologię Hex™. Ta opatentowana technologia składa się z doskonałego wypełnienia z pianki o zamkniętych komórkach, połączonej w unikalny sposób z wysokiej jakości tkaniną hDc™ Moisture Management, stosowaną we wszystkich ubraniach McDavid. Stabilizatory i odzież McDavid zapewniają każdemu sportowcowi, w każdym sporcie – również kontaktowym – niespotykaną i trwałą przewagę. Ochrona, trwałość i pewność. Niezliczeni sportowcy zawodowi i amatorzy codziennie wybierają technologię McDavid Hex™.

Bo gdy trenujesz, nie chcesz tracić płynów, chcesz zachować ciepło, ale jednocześnie chłodzić się i za bardzo się nie pocić. Technologia McDavid hDc™ to niezwykle skutecznie odprowadzająca wilgoć tkanina dostępna na rynku stabilizatorów i odzieży sportowej! hDc™ odprowadza pot ze skóry i rozkłada go, aby mógł szybko odparować. Działa równie dobrze podczas treningu w cieplejszych warunkach, kiedy zachowujesz uczucie chłodu i suchości, jak i w warunkach chłodniejszych – chroniąc przed utratą ciepła.

Stabilizatory kolana McDavid są najlepsze w swoim rodzaju. Wizytówką marki jest przegubowy stabilizator kolana McDavid ps II i model 429X!

McDavid oferuje tylko najlepsze ortezy na kolano, ortezy na kostkę i gorsety ortopedyczne! Najlepsze stabilizatory McDavid to bez wątpienia przegubowa orteza na kolano McDavid ps II oraz McDavid 429X. Te dwa stabilizatory kolana są używane z dużym powodzeniem od lat we wszystkich dyscyplinach sportowych i zapewnią maksymalne wsparcie i ochronę kolan podczas uprawiania sportu. Stabilizatory kolana ps ii i McDavid 429X należą do najlepszych dostępnych obecnie na świecie!