Gladiator Sports

Odzież kompresyjna Gladiator Sports zaprojektowana z myślą o bieganiu, fitnessie i innych sportach!

Odzież kompresyjna Gladiator Sports, poza zapewnieniem ciału odpowiedniej temperatury, stymuluje także krążenie krwi, co ostatecznie przekłada się na jej lepszy przepływ. Podobnie jak w przypadku masażu mięśni, podczas ćwiczeń szybciej odprowadzane są produkty przemiany materii. Zapobiega to zakwaszeniu mięśni. W rezultacie urazy, takie jak skurcze, bóle kręgosłupa, napięcie mięśni zostaną znacznie zmniejszone. Oprócz wielu korzyści podczas ćwiczeń, ma to również pozytywny wpływ na fazę po wysiłku, ponieważ noszenie odzieży kompresyjnej Gladiator Sports, takiej jak spodenki i koszulka kompresyjna, zapewnia między innymi szybszą regenerację i lepsze odprowadzanie potu.

Odzież kompresyjna Gladiator Sports, spodnie kompresyjne, koszulki i skarpety kompresyjne jak najlepiej przetestowane!

Odzież kompresyjna Gladiator Sports została gruntownie przetestowana przez sportowców, a nasz panel testowy uznał ją za najlepszą ze względu na komfort, odprowadzanie potu, skuteczność i stosunek jakości do ceny. Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu nasz zespół medyczny z pewnością może polecić produkty Gladiator Sports na wszelkiego rodzaju dolegliwości, a działanie odzieży, spodni i skarpet kompresyjnych zostało również udowodnione naukowo. Doświadcz różnicy dzięki odzieży kompresyjnej Gladiator Sports już teraz!

Dodatkowe informacje

Podobrace nie jest w żaden sposób powiązany z Flor-Jon Films, Inc. twórcą seriali telewizyjnych
AMERICAN GLADIATORS i GLADIATOR UK oraz właścicielem praw do znaków towarowych GLADIATORS®, AMERICAN GLADIATORS® i GLADIATOR UK.
znaków towarowych GLADIATORS®, AMERICAN GLADIATORS® i GLADIATOR GAMES®.