Zalety fotela gamingowego
Powrót do blogówNapisane na: 2023-04-07

Zalety fotela gamingowego

Jako zapalony gracz, chcesz oczywiście tylko jednej rzeczy: niezakłóconej gry. Aby nie przeszkadzali Ci rodzice, narzekający na to, że grasz zbyt długo lub wołający Cię na posiłek. Albo znajomi, dzwoniący, aby zapytać, czy pójdziesz pograć w piłkę. Albo ból mięśni i stawów spowodowany długotrwałym siedzeniem podczas gry. Niestety nie możemy Ci pomóc we wszystkim, ale z tym ostatnim problemem tak! Gdy użyjesz odpowiedniego krzesła gamingowego, otworzy się dla Ciebie zupełnie nowy świat. Nie chcesz już martwić się bólem pleców lub sztywnością ramion? W takim razie czytaj dalej, a my pokażemy Ci zalety fotela gamingowego.

Wygoda

Jasne, stary, wysłużony fotel biurowy, który dostałeś od taty kilka lat temu, świetnie nadaje się do przesiedzenia kilku godzin. Ale nie przez kilka dni z rzędu. I właśnie to jest ważne. Że możesz zatracić się w dobrej sesji gry, bez zawracania sobie głowy. Zostaw rzeczywistość za sobą i wybierz się do świata fantazji. Aby doświadczyć tego uczucia, niezwykle ważna jest prawidłowa i wygodna pozycja siedząca. Fotele gamingowe z naszego asortymentu mają regulowaną wysokość i funkcję odchylania, która zapewni Ci ruch podczas siedzenia. Stymuluje to krążenie krwi, a tym samym dopływ tlenu do mózgu. Krzesło jest tapicerowane skórą poliuretanową i ma dodatkową zdejmowaną poduszkę pod plecy i szyję. Wygodniej się nie da! Chcesz się założyć?

Wygląd

Najważniejsze jest to, aby krzesło gamingowe było bardzo wygodne. Ale musi też dobrze wyglądać. Jedno z naszych fantastycznych krzeseł gamingowych będzie wyglądać świetnie w Twoim pokoju! Znajomi będą Ci zazdrościć, widząc Cię w ergonomicznym fotelu gamingowym, który tak wspaniale się prezentuje! Nasze krzesła gamingowe są dostępne w różnych wzorach i kolorach. Możesz wybrać wersję czarno-szarą, która wygląda bardziej szykownie, albo na przykład bardziej sportową kombinację czerwono-czarną.

Utrzymanie

Krzesła gamingowe są bardzo łatwe do czyszczenia i wymagają minimalnej konserwacji. Możesz wytrzeć krzesło (mokrą) ściereczką (lub niech zrobi to mama) i znów będzie czyste. Krzesło gamingowe nie wymaga żadnej dodatkowej konserwacji. Zostało zaprojektowane specjalnie do grania i będzie Twoim najwierniejszym towarzyszem przez wiele lat.

Lepsze wrażenia z gry

Fotele gamingowe mają wiele różnych funkcji, które zapewnią Ci jeszcze lepsze wrażenia z gry. Krzesło gamingowe z funkcją odchylania i regulowanymi podłokietnikami gwarantuje nie tylko wygodę, ale także prawidłową pozycję siedzącą. Krzesła gamingowe z naszego asortymentu mają regulowaną wysokość oraz mechanizm odchylania z regulacją oporu.

Dzięki ergonomicznej konstrukcji krzesła gamingowego z funkcją odchylania i regulowanymi podłokietnikami będziesz siedzieć wygodnie i prawidłowo podczas długich sesji grania. Krzesło gamingowe ma wysokość regulowaną w zakresie od 43 do 51 cm za pomocą systemu ze sprężyną gazową. Krzesła gamingowe z naszego asortymentu są zatem najbardziej odpowiednie dla osób o wzroście co najmniej 165 cm. Za pomocą przycisku na spodzie siedziska można regulować opór mechanizmu odchylania.

Funkcja odchylania zapewnia Ci ruch się podczas siedzenia. Stymuluje to krążenie krwi, a tym samym dopływ tlenu do mózgu. Dzięki temu możesz lepiej się skupić podczas długiej sesji gry. Opór odchylania jest ustawiony prawidłowo, jeśli krzesło odchyla się do tyłu, gdy spuścisz luźno ręce, a powraca do przodu, gdy znowu poruszysz rękami.

Po przeczytaniu o tych wszystkich korzyściach nie jest niespodzianką, że wszystkie Twoje wątpliwości zostały rozwiane. Podobrace oferuje wiele różnych foteli gamingowych w różnych konstrukcjach i kolorach. Nie czekaj dłużej i znów zacznij cieszyć się grą!

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Twitter