Tani fotel gamingowy czy drogi fotel gamingowy
Powrót do blogówNapisane na: 2023-04-07

Tani fotel gamingowy czy drogi fotel gamingowy?

Jasne, nie chcesz wydawać zbyt dużo pieniędzy na fotel gamingowy. Bardzo dobrze to rozumiemy. Fotele gamingowe są dostępne w wielu kategoriach cenowych i bardzo trudno jest określić, czy stosunek ceny do jakości jest dobry. Jak dostrzec różnicę między dobrym fotelem gamingowym, który nie jest zbyt drogi, a drogim, ale wadliwym fotelem gamingowym? Poniżej podamy kilka szczegółów, na które możesz zwrócić uwagę, szukając fotela gamingowego.

Podstawa

Większość foteli gamingowych ma podstawę wykonaną z nylonu lub twardego plastiku. Na tej podstawie spoczywa cały ciężar fotela gamingowego. Dlatego godna polecenia jest podstawa wykonana z aluminium lub stali. Zapewni to trwałość i stabilność.

Rama

Fotele gamingowe wykonane z twardego plastiku nie utrzymają przez długi czas ciężaru gracza. Przy intensywnym użytkowaniu fotel zapadnie się, szkodząc Twojej postawie i plecom! Wysokiej jakości fotele gamingowe mają w środku stalową ramę.

Podłokietniki

Podłokietniki są niezwykle ważne! Muszą dobrze mieścić się pod biurkiem. Wysokiej jakości fotele gamingowe mają regulowane podłokietniki, które można nawet obracać w różnych kierunkach. Dzięki temu możesz przyjąć właściwą pozycję i w pełni cieszyć się grą.

Kółka

Nawet kółka muszą być wykonane z wysokiej jakości materiałów. Cały ciężar gracza, łącznie z ciężarem fotela, spoczywa bowiem na kółkach. Dlatego zawsze warto wybrać fotel gamingowy ze wzmocnionymi kółkami. Będą one doskonale przyjmować ciężar i zapobiegną zapadnięciu się krzesła.

Materiały wykończeniowe

Większość foteli gamingowych jest często wykończona kiepskimi materiałami. Powoduje to bardzo szybkie zużywanie się tapicerki. Fotel gamingowy z tapicerką ze słabej skóry syntetycznej zapewnia niewielki komfort i odbiera sporo przyjemności z gry.

Kupując jeden z foteli gamingowych Podobrace, masz pewność najlepszej jakości za najlepszą cenę. Nasze fotele gamingowe są wykonane wyłącznie z wysokiej jakości materiałów i wyposażone w miękkie, precyzyjnie dopasowane poduszki, które zapewniają odpowiednie podparcie i optymalny komfort. Posiadamy również krzesła obrotowe z niezbędnymi dodatkami służącymi wygodzie, takimi jak dodatkowe podparcie karku i dodatkowe poduszki na oparciu. Nie ma znaczenia, który fotel gamingowy zdecydujesz się kupić: zawsze będziesz mieć pewność odpowiedniego wsparcia i gwarancję wielu godzin wspaniałej gry!

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Twitter