Jak działa orteza na nadgarstek
Powrót do blogówNapisane na: 2023-04-07

Jak działa orteza na nadgarstek?

Chcesz kupić ortezę na nadgarstek? W takim razie na pewno interesuje Cię, jak działa orteza, jak ją nosić i jakie jest jej zadanie. Poniżej znajdziesz parę wyjaśnień.

Czym jest orteza na nadgarstek?

Na początek dobrze jest wiedzieć, czym dokładnie jest orteza na nadgarstek. Orteza na nadgarstek to pomoc medyczna, którą nosi się po to, aby stabilizować staw nadgarstka. Istnieje wiele powodów, dla których nosi się ortezę na nadgarstek. Należy do nich np. obrzęk lub niestabilność.

Jak działa orteza na nadgarstek?

W większości przypadków orteza powoduje, że nie musisz ograniczać się w codziennych czynnościach. Działanie niemal każdej ortezy jest takie samo. Przeważnie zapewnia ona zewnętrzny ucisk i stabilizację. Inną nazwą ucisku zewnętrznego jest kompresja. Dzięki tej kompresji staw jest maksymalnie stabilizowany. Orteza na nadgarstek może być wygodnym i prostym sposobem złagodzenia dolegliwości stawów. Nie eliminuje całkowicie wszystkich dolegliwości, ale jest bardzo pomocna. Jak działa orteza na nadgarstek? Zachęcamy do kontaktu przez czat na naszej stronie, telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Polecane produkty
Udostępnij na FacebookUdostępnij na Twitter