4 najlepszych stabilizatorów nadgarstka dostępnych na rynku
Powrót do blogówNapisane na: 2023-04-07

4 najlepszych stabilizatorów nadgarstka dostępnych na rynku

Szukasz najlepszych stabilizatorów nadgarstka? Poniżej wymieniliśmy 4 naszych najlepszych produktów. Chcesz je od razu kupić? Naszych 4 najlepszych produktów znajdziesz na dole strony!

1. Lekka orteza na nadgarstek Novamed

Ten stabilizator został wybrany jako numer 1 na nadgarstek w przypadku wszystkich urazów i dolegliwości dłoni i nadgarstka. Dzięki najwyższemu poziomowi ochrony ta orteza na nadgarstek jest idealna do wszystkich średnich i bardzo poważnych dolegliwości. Jest wyprofilowana odpowiednio do naturalnego kształtu dłoni i nadgarstka. Nadaje się do codziennego użytku, pracy, sportu i na noc. Wysoki komfort, optymalna stabilizacja – i wolne palce! Światowy bestseller!

2. Orteza na kciuk / szyna na nadgarstek Novamed

Ten bestseller zapewnia najwyższy poziom ochrony i jest odpowiedni dla wszystkich dolegliwości – od średnich do bardzo poważnych. Stabilizator nadaje się do codziennego użytku, pracy i sportu. Zapewnia maksymalną stabilizację nadgarstka i kciuka, pochłania pot, jest przyjazny dla skóry i doskonale dopasowany! Noszą go miliony ludzi!

3. Orteza na nadgarstek Super Ortho

Orteza na nadgarstek Super Ortho również ma trzeci, czyli najwyższy poziom ochrony. Dzięki temu jest odpowiednia do wszystkich dolegliwości – od średnich do bardzo poważnych. Stabilizator nadgarstka zawiera anatomicznie ukształtowaną szynę. Nadaje się zarówno do użytku w dzień, jak i w nocy i doskonale sprawdza się na wszystkich obwodach nadgarstka.

4. Viofix Bowling – orteza na łokieć tenisisty – szyna na nadgarstek

Ten stabilizator uchodzi za idealny, aby zapewnić ręce potrzebny odpoczynek, gdy cierpisz na poważne dolegliwości. Szyna na nadgarstek zapewnia lepszą ochronę niż zwykły stabilizator i jest idealna do wszystkich drobnych i poważnych dolegliwości. Nadaje się do stosowania zarówno w dzień, jak i w nocy.

Masz pytania dotyczące naszych 4 najlepszych ortez na nadgarstek? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami za pośrednictwem czatu, telefonu i poczty elektronicznej.

Polecane produkty
Udostępnij na FacebookUdostępnij na Twitter