Potrzebujesz profesjonalnej porady?
CZATUJ!

MENU

Ergonomiczny sprzęt

Potrzebujesz ergonomicznego sprzętu do użytku w domu lub w biurze? Podobrace posiada szeroką gamę ergonomicznego sprzętu do w... Czytaj więcej »

BEZPŁATNA KONSULTACJA?

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej porady dotyczącej Twojego urazu
CZATUJ EMAIL

Sortuj według:
4znalezione produkty
Potrzebujesz ergonomicznego sprzętu do użytku w domu lub w biurze? Podobrace posiada szeroką gamę ergonomicznego sprzętu do wyboru. 

 

Zapobiegaj chronicznemu przeciążeniu mięśni i ścięgien za pomocą ergonomicznego sprzętu

 

Chroniczne przeciążenie mięśni i ścięgien to częsta dolegliwość osób pracujących w biurze. Można ją znacznie zredukować dzięki prawidłowej pozycji siedzącej i ergonomicznej myszy. Możesz zapobiec niepotrzebnemu obciążeniu mięśni nadgarstków i karku, zapewniając sobie podparcie dłoni, nadgarstków i ramion. Bardzo ważne jest również dostosowanie monitora do wysokości oczu. Nasz ergonomiczny sprzęt i krzesła biurowe pomagają w utrzymaniu prawidłowej pozycji podczas pracy przy biurku.  

 

Dzięki naszemu ergonomicznemu sprzętowi możesz złagodzić dolegliwości pleców

 

Dobre ergonomiczne krzesło biurowe lub poduszka pod plecy mogą poprawić pozycję siedzącą. W ten sposób unikniesz problemów z plecami i skutecznie poprawisz swoją pozycję siedzącą. Mamy również atrakcyjne oferty dla dużych firm, które planują zakup większych ilości.

Nawigacja Strona główna Szukaj Koszyk