Potrzebujesz profesjonalnej porady?
CZATUJ!

MENU

LP Support

Poniżej możesz zapoznać się z naszą ofertą produktów LP Support. Wszystkie oferowane stabilizatory i ortezy LP Support mamy w magazynie. Potrzebujesz porady na temat marki LP Support? Zachęcamy do kontaktu.

Czytaj więcej »

 

Dla Twojej wygody stosujemy 3 poziomy ochrony, abyś mógł szybko zorientować się, które szelki są Ci potrzebne:

 

Poziom 1: Jest zabarwiony na zielono -- Ochrona podstawowa.

Poziom 2: Jest zabarwiony na pomarańczowo -- Zaawansowana ochrona.

Poziom 3: Jest zabarwiony czerwony -- Najwyższy poziom ochrony.

Idź do   1 2 3

BEZPŁATNA KONSULTACJA?

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej porady dotyczącej Twojego urazu
CZATUJ EMAIL

Sortuj według:
26znalezione produkty
logo lp support

 

 

 

 

 

 

Orteza LP Support z pewnością pomoże Ci pozbyć się dolegliwości za niewielką cenę!

LP Support od lat jest jednym z najlepszych dostawców ortez oraz sportowych spodni ochronnych i uciskowych na całym świecie. Produkty LP Support zapewniają wysoki komfort i maksymalną ochronę. Ortezy LP Support mają również ma bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Dlatego stabilizatory LP Support są zalecane w wielu przypadkach i od lat uważane jest za najlepsze w swojej kategorii.

 

Orteza na kolano, stabilizator kciuka, stabilizator nadgarstka i orteza na kostkę LP Support należą do najlepszych w swoim rodzaju!

Orteza na kolano firmy LP Support z pewnością zmniejszy Twoje bóle kolana. Stabilizatory te są również wygodne, dlatego są najlepszym wyborem. Stabilizator kolana, stabilizator kostki i stabilizator nadgarstka LP Support! Podobrace ma wszystkie ortezy i stabilizatory w swoim magazynie.

 

Spodnie kompresyjne LP Support są od lat bardzo popularne wśród wielu czołowych sportowców!

Popularne spodnie kompresyjne LP Support od wielu lat noszą najwięksi sportowcy we wszystkich zadaniach związanych ze sportem. Spodnie kompresyjne LP Support to obecnie z pewnością jedne z najlepszych dostępnych spodni kompresyjnych! Poczuj różnicę w spodniach kompresyjnych LP Support i pozbądź się drobnych bólów!

 

Ochraniacze na łokcie i ochrona sportowa LP Support jest najlepsza w swoim rodzaju!

Ochraniacze na kolana LP Support, nakolanniki LP Support i ochraniacze na łokcie z Kevlaru są używane od lat w celu zapewnienia optymalnej amortyzacji i ochrony podczas upadków i uprawiania sportu. Ochraniacze sportowe mają dodatek Kevlaru, który optymalnie amortyzuje uderzenia i daje przyjemność z ćwiczeń. Poczuj różnicę dzięki LP Support!

Nawigacja Strona główna Szukaj Koszyk