Potrzebujesz profesjonalnej porady?
CZATUJ!

MENU

Gumy oporowe

Szukasz gum oporowych? W naszym asortymencie znajdziesz gumy oporowe, które doskonale sprawdzą się podczas treningu. Na przykład podczas ćwiczeń na kręgosłup lub ćwiczeń na mięśnie brzucha. Wszystko jest możliwe. Potrzebujesz dodatkowych informacji na temat gum oporowych? W takim razie czytaj dalej. Chętnie Ci to wyjaśnimy. 

Czytaj więcej »

BEZPŁATNA KONSULTACJA?

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej porady dotyczącej Twojego urazu
CZATUJ EMAIL

Sortuj według:
1znalezione produkty
Czym są gumy oporowe?

Gumy oporowe to elastyczne paski, zwane również gumami fitness, które służą najczęściej do treningu siłowego, ale są również używane przez fizjoterapeutów podczas rehabilitacji. Gumy oporowe są wykorzystywane do powolnego budowania siły pacjenta po doznanych urazach.

 

Ćwiczenia z gumą oporową

Oprócz zastosowania gum oporowych do rehabilitacji, są one powszechnie znane i najczęściej wykorzystywane w branży fitness. Przede wszystkim dlatego, że umożliwiają wykonywanie wielu różnych ćwiczeń fitness. Najlepiej nadają się do następujących celów:

  • Rehabilitacja
  • Trening siłowy
  • Trening zręcznościowy
  • Trening siły i szybkości
  • Ćwiczenia stabilności
  • Ćwiczenia rozciągające

 

Jakiej gumy oporowej potrzebuję?

Guma oporowa może służyć do wielu różnych celów. Na przykład do treningu siłowego lub ćwiczeń stabilności. Każdy kolor ma inne cechy. Oznaczałoby to, że każdy trening wymagałby zakupu innej gumy. Rozwiązaliśmy ten problem. W zestawie gum oporowych Gladiator Sports znajdują się wszystkie rodzaje gum oporowych.

Nawigacja Strona główna Szukaj Koszyk