Potrzebujesz profesjonalnej porady?
CZATUJ!

MENU

Taśma sportowa

Potrzebujesz taśmy sportowej? Jeśli tak, Podobrace jest właściwym sklepem. W naszym asortymencie znajdziesz wszelkie taśmy sportowe i inne rodzaje taśm. Taśmę sportową stosuje się najczęściej do unieruchamiania. Chodzi tu o unieruchomienie określonej części ciała, takiej jak kostka czy kciuk. Ponadto zapewnia ona również dodatkową stabilizację i wsparcie podczas uprawiania sportu lub innych aktywności. Chcesz dowiedzieć się więcej? W takim razie czytaj dalej.

Czytaj więcej »


Taśma sportowa wysyłka tego samego dnia, na zamówienia złożone przed 22:59!

BEZPŁATNA KONSULTACJA?

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej porady dotyczącej Twojego urazu
CZATUJ EMAIL
Sortuj według:
21znalezione produktyJak działa taśma sportowa?

Taśma sportowa, zwana również taśmą kinezjologiczną, została stworzona z myślą o ochronie regenerujących się stawów podczas uprawiania sportu. Chodzi tu w szczególności o efekt ruchowy. Oznacza to zakres ruchu mięśni i stawów. Taśmę sportową można nosić także wtedy, gdy mięśnie nie muszą się regenerować. Może służyć także do zapobiegania kontuzji.

 

Jak długo mogę nosić taśmę sportową?

Taśmę sportową można nosić około 3 dni. Zależy to jednak od sytuacji. Niektórzy mogą ją nosić dłużej niż inni. W większości przypadków taśmę sportową nosi się jednak około 3 dni.

 

Taśma sportowa służy do:

  • Zapobiegania nadmiernemu rozciąganiu
  • Zapobiegania kontuzjom
  • Pomocy i ulgi w przypadku chronicznego bólu
  • Stabilizacji mięśni po kontuzji

 

Oszczędzaj, zamawiając większe ilości w jednym zamówieniu

W Podobrace możesz zamówić większe ilości. Im większa liczba rolek w jednym zamówieniu, tym wyższy rabat. To idealne rozwiązanie, jeśli planujesz nosić taśmę sportową przez dłuższy czas. To także świetna opcja dla fizjoterapeutów, którzy używają taśmy do leczenia swoich pacjentów. Możesz bez problemu zamówić naszą taśmę dostępną tylko w kolorze białym. Następnie dokończ składanie zamówienia. Nadal masz pytania? Na przykład: jak stosować naszą taśmę sportową? Nie wahaj się z nami skontaktować pocztą elektroniczną, na czacie lub telefonicznie pod numerem 003185-4898445. Nasz zespół jest zawsze gotowy i chętny do pomocy. 

Nawigacja Strona główna Szukaj Koszyk