Potrzebujesz profesjonalnej porady?
CZATUJ!

MENU

Taśma kinezjologiczna

Potrzebujesz taśmy kinezjologicznej? Jeśli tak, Podobrace jest właściwym sklepem. W naszym asortymencie znajdziesz wszelkie pomoce medyczne, w tym również taśmy kinezjologiczne. Najczęściej stosuje się taśmę kinezjologiczną do wywierania wpływu na mięśnie. Chcesz uzyskać dodatkowe informacje na temat taśmy kinezjologicznej? Zapraszamy do przeczytania dalszych opisów, w których wszystko Ci wyjaśnimy. 

Czytaj więcej »


Taśma kinezjologiczna wysyłka tego samego dnia, na zamówienia złożone przed 22:59!

BEZPŁATNA KONSULTACJA?

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej porady dotyczącej Twojego urazu
CZATUJ EMAIL
Sortuj według:
11znalezione produktyJak działa taśma kinezjologiczna?

Taśma kinezjologiczna działa w następujący sposób. Może wpływać na mięśnie na wiele różnych sposobów. Taśma kinezjologiczna jest często stosowana przez fizjoterapeutów, ale równie łatwo można ją nakleić samodzielnie. Często stosuje się taśmę kinezjologiczną w celu rozluźnienia mięśni, gdy są napięte. Na przykład po zabiegu igłoterapii. Po takim zabiegu napięcie mięśni jest zmniejszone. Taśma unosi skórę, pobudzając przepływ krwi. W ten sposób taśma może kontynuować rozluźnienie. Ponadto taśma kinezjologiczna jest często używana jako sposób poprawy postawy lub stabilizacji ciała.

 

Czy taśma kinezjologiczna ma pozytywny wpływ na pacjentów z katarem siennym?

Taśma kinezjologiczna ma wyjątkowe działanie, jeśli chodzi o katar sienny. Dzieje się tak, ponieważ taśmę nakleja się bezpośrednio na skórę. Stymuluje ona czujniki w skórze, co z kolei stymuluje układ nerwowy. Dzięki tym bodźcom wiele osób odczuwa złagodzenie objawów kataru siennego.

 

Chcesz zamówić taśmę kinezjologiczną?

Taśmę kinezjologiczną można łatwo zamówić online w naszym sklepie internetowym. Wystarczy wybrać kolor i dokończyć składanie zamówienia. Czy masz jeszcze pytania dotyczące taśmy kinezjologicznej? Na przykład: jak ją naklejać? Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem e-maila, czatu lub telefonicznie pod numerem 003185-4898445. Nasz zespół jest zawsze gotowy i chętny do pomocy. 

Nawigacja Strona główna Szukaj Koszyk