Potrzebujesz profesjonalnej porady?
CZATUJ!

MENU

Szyna Zimmera

Potrzebujesz szyny Zimmera z powodu nadwyrężenia palców? Podobrace ma dokładnie to, czego potrzebujesz. W naszym asortymencie znajdziesz różne szyny Zimmera wybrane przez naszych specjalistów. Nasze szyny pomogą Ci pozbyć się dolegliwości tak szybko, jak to możliwe. Potrzebujesz dodatkowych informacji na temat szyny Zimmera? Zapraszamy do przeczytania dalszych opisów, w których wszystko Ci wyjaśnimy.

Czytaj więcej »


Szyna Zimmera wysyłka tego samego dnia, na zamówienia złożone przed 22:59!

BEZPŁATNA KONSULTACJA?

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej porady dotyczącej Twojego urazu
CZATUJ EMAIL

Sortuj według:
3znalezione produkty
Czym jest szyna Zimmera?

Szyna Zimmera to aparat, który uniemożliwia tylko określone ruchy stawu palca. Wystarczy wsunąć palec w szynę, która zapobiega jego poruszaniu się. Przy podstawie palca znajduje się wydłużona dolna część, która uniemożliwia ruch. Do dolnej części przymocowane są pierścienie, które otaczają palec. W zasadzie wsuwa się szynę na palec tak, jakby zakładało się pierścionek. Pomaga to utrzymać szynę na miejscu i zapewnić palcowi niezbędny odpoczynek. 

 

Główne przyczyny bólu palców dłoni

Noszenie szyny Zimmera jest często zalecane przez lekarzy i specjalistów osobom, które cierpią na następujące dolegliwości:

  • Przykurcz Dupuytrena
  • Palec zatrzaskujący
  • Przeciążenie
  • Palec młotkowaty
  • Operacja stawu/ścięgna

 

Kiedy nosić szynę Zimmera? 

Aby przyspieszyć proces leczenia palca, nasi specjaliści zalecają noszenie szyny tylko wtedy, gdy rzeczywiście występują dolegliwości. Jeśli nosi się szynę zbyt długo, mięśnie nie mogą same się zregenerować. Jeśli cierpisz na palec zatrzaskujący, bardzo ważne jest noszenie szyny Zimmera tak często, jak to tylko możliwe. 

 

Chcesz zamówić szynę Zimmera ?

Udało Ci się znaleźć odpowiednią szynę Zimmera ? W takim razie złóż zamówienie w łatwy sposób w naszym sklepie internetowym. Wszystkie szyny są dostępne na każdy palec. Jedyne, co musisz zrobić, to wybrać odpowiedni rozmiar. Na dole każdej strony produktu znajdziesz tabelę rozmiarów. Na jej podstawie możesz określić właściwy rozmiar. Potrzebujesz dodatkowych informacji, zanim złożysz zamówienie? Skontaktuj się z nami pocztą elektroniczną, na czacie lub telefonicznie pod numerem +31(0)85-4898445. Nasz zespół jest zawsze gotowy i chętny do pomocy. 

Nawigacja Strona główna Szukaj Koszyk