Potrzebujesz profesjonalnej porady?
CZATUJ!

MENU

Stabilizator stawu skokowego

Stabilizator stawu skokowego zapewnia wsparcie w przypadku bólu w kostce. Tego typu dolegliwości mogą wynikać z zapalenia ścięgna stawu skokowego lub skręcenia kostki. Aby pomóc Ci pozbyć się tych dolegliwości, nasi specjaliści wybrali tylko najlepsze stabilizatory stawu skokowego. Możemy więc zagwarantować, że nasze stabilizatory stawu skokowego zapewniają niezbędne wsparcie kostki.

Czytaj więcej »


Stabilizator stawu skokowego wysyłka tego samego dnia, na zamówienia złożone przed 22:59!

 

Dla Twojej wygody stosujemy 3 poziomy ochrony, abyś mógł szybko zorientować się, które szelki są Ci potrzebne:

 

Poziom 1: Jest zabarwiony na zielono -- Ochrona podstawowa.

Poziom 2: Jest zabarwiony na pomarańczowo -- Zaawansowana ochrona.

Poziom 3: Jest zabarwiony czerwony -- Najwyższy poziom ochrony.

Idź do   1 2 3

BEZPŁATNA KONSULTACJA?

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej porady dotyczącej Twojego urazu
CZATUJ EMAIL

Sortuj według:
9znalezione produkty
Czy stabilizator stawu skokowego pomoże mi na stałe pozbyć się dolegliwości?

Stabilizator stawu skokowego zapewnia wsparcie stawu skokowego. Działa więc na wszystkie dolegliwości kostki. Niestety nasze ortezy na kostkę nie są w stanie wyleczyć każdego schorzenia z tego prostego powodu, że niektóre schorzenia po prostu nigdy nie znikają. Aby zapewnić niezbędną ulgę i wsparcie stawu skokowego, nasi terapeuci zalecają noszenie stabilizatora stawu skokowego. Nosząc ortezę na kostkę, możesz znowu wykonywać codzienne czynności, takie jak praca i sport, bez ciągłego odczuwania bólu.

 

Stabilizator stawu skokowego do uprawiania sportu

Stabilizatory stawu skokowego można z powodzeniem nosić podczas uprawiania sportu. Wiele osób odczuwa ból na przykład podczas biegania. Aby pomóc w stabilizacji kostki podczas biegania lub uprawiania innych sportów, zalecamy noszenie lekkiego stabilizatora stawu skokowego Gladiator z paskami. Stabilizator ten oferuje poziom ochrony 3 i jest łatwy do założenia. Nasi terapeuci zalecają noszenie ortezy na kostkę tylko wtedy, gdy rzeczywiście odczuwa się ból. Kiedy ból nie występuje, najlepiej nie nosić ortezy na kostkę.

 

Zamawianie stabilizatora stawu skokowego

Chcesz kupić jeden z naszych stabilizatorów stawu skokowego? Możesz łatwo zamówić ortezy na kostkę w naszym sklepie internetowym. Na każdej stronie produktu znajduje się tabela rozmiarów z informacją o tym, jaki rozmiar będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Następnie musisz określić, czy potrzebujesz prawej czy lewej ortezy. Podobrace oferuje okres próbny 14 dni. Jeśli więc produkt nie spełni Twoich potrzeb lub oczekiwań, zawsze możesz go bezpłatnie zwrócić. Potrzebujesz dodatkowej bezpłatnej profesjonalnej porady przed zamówieniem ortezy na kostkę? W takim razie zachęcamy do kontaktu.

Nawigacja Strona główna Szukaj Koszyk