Potrzebujesz profesjonalnej porady?
CZATUJ!

MENU

Kupić pomoc medyczną? W Podobrace tylko najlepsze pomoce medyczne, wybrane przez specjalistów!

Poniżej znajduje się przegląd wszystkichurządzeń medycznych firmy Podobrace! Firma Podobrace jest specjalistą w dziedzinie urządzeń medycznych dla osób starszych. Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu nasze pomoce medyczne od wielu lat zwiększają niezależność osób starszych, umożliwiając im samodzielne życie w domu przez dłuższy czas. Podobrace oferuje również specjalistyczne pomoce medyczne. Pomoce te zmniejszają fizyczne obciążenie opiekunów. Przykładem może być pomoc w zakładaniupończoch podtrzymujących. Podobrace oferuje również pomoce do rehabilitacji, takie jak aparaty, bandaże, pomoce na reumatyzm i korektory palców.

 

Najlepsze pomoce specjalnie dobrane, aby ułatwić zadania

Urządzenia wspomagające pozwalają nam wykonywać zadania łatwiej, szybciej lub lepiej. Na przykład istnieją pomoce, które pozwalają ludziom dłużej wykonywać samodzielnie codzienne czynności życiowe, takie jak pranie, gotowanie i ubieranie się.

 

Najlepsze chodziki, podciągacze i pomoce w danej chwili!

Z pomocnikiem pod prysznicem lub balkonikiem, który może być używany pod prysznicem. Ponadto, mamy pomoce, które na przykład sprawiają, że wycieczka do supermarketu jest o wiele łatwiejsza i może być nawet przeprowadzona samodzielnie, jeśli ktoś ma do dyspozycji laskę, chodzik lub wózek inwalidzki. Mamy również wiele urządzeń do pielęgnacji zdrowia w przypadku reumatyzmu, więc mamy pomoc w przypadku reumatyzmu kolan, pomoc w przypadku reumatyzmu pleców i tak dalej, aby ułatwić Ci to wszystko.

 

Poniżej laski, chodziki i inne urządzenia używane przez miliony ludzi na całym świecie!

Bezpieczne samodzielne życie jest równie ważne, a przyczynia się do tego wiele urządzeń opieki zdrowotnej. Podobrace posiada najlepsze pomoce dostępne w tej chwili, aby stworzyć dla Ciebie przyjemne środowisko życia. Pomoce te zapewnią, że będziesz szybciej się rehabilitował, że będziesz mógł kontynuować swoje hobby przez dłuższy czas i że pozostaniesz mobilny. Podobrace wybrało dla Ciebie najlepsze urządzenia medyczne i mamy wszystko w magazynie, więc doświadcz różnicy już teraz na Podobrace.nl!

Nawigacja Strona główna Szukaj Koszyk