Potrzebujesz profesjonalnej porady?
CZATUJ!

MENU

Problemy z postawą

Dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego wynikające z przeciążenia lub niewłaściwego sposobu poruszania się to coś, czym nasi terapeuci i specjaliści zajmują się na co dzień. 

Każdy chodzi, stoi i siada na swój własny sposób, ale czy jest to zawsze sposób „właściwy”?
 

Częstymi nieprawidłowościami postawy, z którymi stykamy się na co dzień, są: zgarbienie (kifoza), pogłębienie lordozy lędźwiowej i skrzywienie boczne (skolioza). Te wady postawy mogą pogorszyć istniejące skrzywienia pleców, które staną się bardziej widoczne, powodując w rezultacie różne dolegliwości. Przedstawione poniżej korektory postawy są używane od lat i korygują pozycję barków, redukując garbienie. Te prostotrzymacze ortopedyczne z powodzeniem od wielu lat poprawiają postawę, dlatego należą do najlepszych dostępnych obecnie na rynku!  

 

- Kliknij TUTAJ, aby zobaczyć już teraz najlepsze korektory postawy!

 

Popraw swoją postawę już teraz dzięki najlepszym korektorom postawy!

 

Dolegliwości związane z wadami postawy charakteryzują się bólem, utratą siły i sztywnością mięśni. Kiedy cierpisz z powodu bólu pleców lub barków, poruszasz się inaczej, powodując niestabilność mięśni. Ból może również mieć negatywny wpływ na oddychanie, koncentrację, sen i nastrój. Innymi słowy, dolegliwości wynikające z nieprawidłowej postawy wpływają na życie codzienne.

 

 

  • Sposób rozwiązywania problemów z postawą pochodzących od stóp:

Nasza przychodnia podoposturalna od ponad 30 lat specjalizuje się w poprawianiu i korygowaniu postawy, zapobieganiu i łagodzeniu dolegliwości związanych z szyją, plecami, kolanami oraz innych dolegliwości związanych z postawą. W jaki sposób? 

Wykorzystując najlepsze, najskuteczniejsze i najbardziej efektywne produkty oraz (sportowe) wkładki do butów dostępne na rynku, starannie wyselekcjonowane z ogromnej gamy ofert. Wszystkie nasze produkty i wkładki zostały dokładnie przetestowane przez (zawodowych) sportowców w naszych przychodniach, a dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu i wiedzy z różnych dziedzin medycyny jesteśmy w stanie dostosowywać i optymalizować jakość oraz działanie wszystkich naszych produktów i wkładek (sportowych). 

 

- Kliknij TUTAJ, aby zobaczyć najlepsze wkładki (sportowe).  

 

Nasi terapeuci podopostuarlni specjalizują się w eliminowaniu różnych dolegliwości wynikających z bardziej skomplikowanych problemów. Robią to na przykład poprzez indywidualnie dostosowane wkładki. Te (sportowe) wkładki do butów mają bezpośredni wpływ na określone grupy mięśni, powodując pozytywną zmianę postawy i zanikanie objawów. 

Potrzebujesz osobistej porady? Napisz lub zadzwoń do nas, aby jak najszybciej skontaktować się z jednym z naszych specjalistów!

Nawigacja Strona główna Szukaj Koszyk