Potrzebujesz profesjonalnej porady?
CZATUJ!

MENU

Skarpety i podkolanówki kompresyjne Bauerfeind

Skarpety kompresyjne Bauerfeind to skarpety kompresyjne, które zostały starannie wykonane przez własnych specjalistów marki. S... Czytaj więcej »


Skarpety kompresyjne Bauerfeind wysyłka tego samego dnia, na zamówienia złożone przed 22:59!

BEZPŁATNA KONSULTACJA?

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej porady dotyczącej Twojego urazu
CZATUJ EMAIL

Sortuj według:
9znalezione produkty
Skarpety kompresyjne Bauerfeind to skarpety kompresyjne, które zostały starannie wykonane przez własnych specjalistów marki. Skarpety kompresyjne Bauerfeind wykonane są w taki sposób, aby uciskać nogę dokładnie we właściwych miejscach. Bauerfeind to firma znana od lat z tego, że zapewnia maksymalny komfort biegaczom, rowerzystom i innym sportowcom, a jednocześnie pozwala im uzyskać maksymalne korzyści z noszenia skarpet kompresyjnych. 

 

Oprócz skarpet kompresyjnych Bauerfeind produkuje również getry uciskowe

Getry uciskowe to skarpety bez stopy. Bauerfeind produkuje różne rodzaje skarpet uciskowych, w tym getry, podkolanówki uciskowe do podróży Venotrain, sportowe skarpety kompresyjne i podkolanówki uciskowe Venotrain, przeznaczone zwłaszcza dla osób cierpiących na żylaki. Jeśli więc szukasz najlepszych podkolanówek uciskowych, Bauerfeind będzie świetnym wyborem.

 

Podkolanówki kompresyjne Bauerfeind

Chorobom naczyń krwionośnych, takim jak żylaki, można zapobiegać poprzez ćwiczenia i zdrowy tryb życia. Grupy wysokiego ryzyka oraz osoby z pierwszymi objawami osłabienia naczyń powinny zadbać o większą aktywność i regularnie nosić podkolanówki kompresyjne. Im szybciej tym lepiej. Uszkodzenia naczyń nie da się bowiem cofnąć. Lecznicze podkolanówki kompresyjne firmy Bauerfeind są dostępne w różnych wzorach, kolorach i z różnym stopniem ucisku. Podkolanówki kompresyjne zawierają elastyczne włókna, które wywierają na nogi określony, rozłożony nacisk. W przeciwieństwie do zwykłych skarpet ich skuteczność jest potwierdzona medycznie. Pomagają zapobiegać zmęczeniu nóg, ociężałym nogom, żylakom i poważnym schorzeniom żył.

 

Skarpety kompresyjne Bauerfeind Performance

Skarpety kompresyjne Bauerfeind Performance mają profil ucisku oparty na standardach medycznych. Oznacza to, że ucisk jest przykładany stale, od kostki do łydki. Pobudza to krążenie krwi w nogach i zmniejsza ich zmęczenie. To dobre wsparcie powoduje, że mięśnie mogą dobrze funkcjonować przez dłuższy czas. Skarpety kompresyjne Bauerfeind Performance zapewniają szybszą regenerację po długotrwałym wysiłku fizycznym. Mają pozytywny wpływ na krążenie krwi i mięśnie, a jednocześnie chronią żyły, gdy są one obciążone. Sprzyja to szybszej regeneracji mięśni, korzystnej szczególnie dla sportowców wytrzymałościowych. 

 

Pokazało to badanie medyczne przeprowadzone w 2011 roku podczas Maratonu Paryskiego. Uczestnicy odczuwali mniejszy ból mięśni, mieli mniejsze uczucie obrzęku i odnotowali szybszą regenerację mięśni w ciągu pierwszych 4 dni po maratonie. Podkolanówki uciskowe wykonane są z delikatnej i oddychającej mikrofibry. Stwarza ona komfortowe warunki dla skóry. Dzięki temu podkolanówki uciskowe Bauerfeind mogą być używane zarówno w zimnych, jak i ciepłych warunkach i odprowadzają wilgoć. Ponadto skarpety kompresyjne Performance są wyjątkowo lekkie, a jednocześnie bardzo trwałe. Podeszwa i podbicie mają wygodne wyściełanie. Skarpeta ma również poduszkę pod piętą. 

Nawigacja Strona główna Szukaj Koszyk