Potrzebujesz profesjonalnej porady?
CZATUJ!

MENU

Poduszki ortopedyczne

Potrzebujesz poduszki ortopedycznej? W Podobrace znajdziesz wiele różnych poduszek ortopedycznych, które pomogą Ci dobrze spać. Potrzebujesz dodatkowych informacji? Zapraszamy do przeczytania dalszych opisów, w których wszystko Ci wyjaśnimy. 

Czytaj więcej »

BEZPŁATNA KONSULTACJA?

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej porady dotyczącej Twojego urazu
CZATUJ EMAIL

Sortuj według:
7znalezione produkty
Co to jest poduszka ortopedyczna?

Poduszka ortopedyczna różni się kształtem od zwykłej poduszki. Jej kształt powoduje, że podczas snu szyja i głowa leżą w linii prostej z resztą kręgosłupa. Zapewnia to zdrową pozycję podczas snu i zapobiega dolegliwościom szyi.

 

Z czego jest zrobiona?

Poduszka ortopedyczna wykonana jest z pianki z pamięcią kształtu (tzw. pianki memory). Po naciśnięciu materiał powoli wraca do swojego pierwotnego kształtu. Przy kontakcie z ciepłem ciała pianka memory staje się bardziej miękka. Dzięki temu głowa delikatnie zapada się w poduszkę w prawidłowej pozycji i taka poduszka umożliwia komfortowy sen.

 

Która poduszka ortopedyczna będzie dla mnie najlepsza?

Na stronie każdego produktu znajdują się obszerne wyjaśnienia dotyczące dolegliwości i odpowiedniej do nich poduszki. Nadal masz pytania? Zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością Ci pomożemy. 

Nawigacja Strona główna Szukaj Koszyk