Potrzebujesz profesjonalnej porady?
CZATUJ!

MENU

Poduszka pod plecy

Niełatwo jest znaleźć dobrą ortopedyczną poduszkę pod plecy. Dlatego sprzedawane przez nas poduszki pod plecy zostały wyselekcjonowane z szerokiej oferty i należą do najlepszych w swojej kategorii.Po wielu poszukiwaniach i testach poduszek pod plecy u różnych dostawców w Holandii i innych krajach, ostatecznie wybraliśmy te niezwykle wygodne poduszki.

 

Czytaj więcej »

BEZPŁATNA KONSULTACJA?

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej porady dotyczącej Twojego urazu
CZATUJ EMAIL

Sortuj według:
3znalezione produkty
Nasze poduszki pod plecy są stosowane przez dziesiątki tysięcy naszych zadowolonych klientów. Przekonaj się, jak działają!  

Nasz asortyment poduszek pod plecy spełnia najwyższe wymagania stawiane przez nasz Zespół Medyczny i jest od lat stosowany z dużym powodzeniem przez wielu naszych pacjentów

 

Oferujemy najwygodniejsze i najskuteczniejsze poduszki pod plecy dostępne obecnie na rynku!

Bóle pleców często wynikają z nieprawidłowej pozycji siedzącej. Aby skorygować wadliwą pozycję siedzącą, Podobrace ma dla Ciebie wybór produktów wspierających plecy. Te poduszki pod plecy były przez lata dokładnie testowane przez nasz Zespół Medyczny oraz pacjentów naszych gabinetów. Mając ponad 30 lat doświadczenia, możemy potwierdzić optymalną jakość i działanie naszych poduszek ortopedycznych pod plecy. 

Nawigacja Strona główna Szukaj Koszyk