Potrzebujesz profesjonalnej porady?
CZATUJ!

MENU

Pas przepuklinowy pępkowy

Cierpisz na przepuklinę pępkową? Szukasz pasa przepuklinowego pępkowego? Jeśli tak, Podobrace jest właściwym adresem. Wybraliśmy produkty, które zapewnią Ci optymalne wsparcie w przypadku bólu w okolicach brzucha i pępka. Potrzebujesz dodatkowych informacji na temat pasów przepuklinowych pępkowych? Zapraszamy do przeczytania dalszych opisów, w których wszystko Ci wyjaśnimy. 

Czytaj więcej »


Pas przepuklinowy pępkowy wysyłka tego samego dnia, na zamówienia złożone przed 22:59!

BEZPŁATNA KONSULTACJA?

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej porady dotyczącej Twojego urazu
CZATUJ EMAIL

Sortuj według:
1znalezione produkty
Czym jest przepuklina pępkowa?

Przepuklina pępkowa to przemieszczenie się otrzewnej spowodowane zwiększonym ciśnieniem w jamie brzusznej lub zapadnięciem się ściany jamy brzusznej. Kiedy brzuch jest obciążony, na przykład przez nacisk lub podnoszenie ciężkiego przedmiotu, otrzewna wydostaje się przez ścianę jamy brzusznej. Objawy często występują po/podczas ciąży, ciężkiej pracy fizycznej, kaszlu, a także w przypadku otyłości lub niektórych chorób, takich jak marskość wątroby. Aby zapobiec tym dolegliwościom, zaleca się noszenie pasa przepuklinowego.  

 

Jak zakładać pas przepuklinowy pępkowy?

Pas przepuklinowy pępkowy zakłada się tak, jak zwykły pasek. Poduszkę żelową pasa należy umieścić na pępku. Następnie należy zacisnąć pas, aż będzie stosunkowo ciasny, ale nadal wygodny. Na koniec należy złożyć pasek wokół jego tylnej części. 

 

Czy mogę otrzymać refundację pasa przepuklinowego pępkowego?

W wielu przypadkach można otrzymać refundację pasa przepuklinowego pępkowego. Nie możemy jednak stwierdzić tego z całą pewnością. Należy więc sprawdzić zasady refundacji sprzętu medycznego, takiego jak ortezy i inne produkty stabilizujące. Jeśli posiadasz ubezpieczenie, możesz otrzymać zwrot kosztów zakupu od swojej firmy ubezpieczeniowej.

 

Zamawianie pasa przepuklinowego pępkowego

Z łatwością zamówisz pas przepuklinowy pępkowy w naszym sklepie internetowym. Potrzebujesz jeszcze dodatkowych informacji? W takim razie skontaktuj się z nami bez żadnych zobowiązań za pośrednictwem poczty elektronicznej, czatu lub telefonicznie pod numerem +31(0)85-4898445. Nasz zespół zawsze chętnie odpowie na Twoje pytania. 

 

Nawigacja Strona główna Szukaj Koszyk