Potrzebujesz profesjonalnej porady?
CZATUJ!

MENU

Orteza na łokieć

Potrzebujesz ortezy na łokieć, aby zmniejszyć ból i dolegliwości? Jeśli tak, Podobrace jest najlepszym sklepem dla Ciebie. Specjalizujemy się w ortezach na łokieć, a nasi terapeuci są zawsze gotowi do odpowiedzi na wszelkie Twoje pytania. U nas zawsze otrzymasz najlepszą poradę i właściwe wsparcie. Jakiego stabilizatora potrzebujesz? Jak należy nosić ortezę na łokieć? To tylko przykłady pytań, które klienci zadają nam przed zakupem stabilizatorów. Czytaj dalej, a wszystko Ci wyjaśnimy. 

Czytaj więcej »


Orteza na łokieć wysyłka tego samego dnia, na zamówienia złożone przed 22:59!

 

Dla Twojej wygody stosujemy 3 poziomy ochrony, abyś mógł szybko zorientować się, które szelki są Ci potrzebne:

 

Poziom 1: Jest zabarwiony na zielono -- Ochrona podstawowa.

Poziom 2: Jest zabarwiony na pomarańczowo -- Zaawansowana ochrona.

Poziom 3: Jest zabarwiony czerwony -- Najwyższy poziom ochrony.

Idź do   1 2 3

BEZPŁATNA KONSULTACJA?

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej porady dotyczącej Twojego urazu
CZATUJ EMAIL

Sortuj według:
9znalezione produkty
Czym jest orteza na łokieć?

Stabilizator łokcia pomaga zmniejszyć dolegliwości i ból. Najczęstsze dolegliwości w tym obszarze to łokieć tenisisty lub dolegliwości związane z przeciążeniem. Orteza na łokieć wywiera umiarkowany nacisk na staw łokciowy, w rezultacie pomagając zmniejszyć dolegliwości. 

 

Jak zakładać ortezę na łokieć?

 • Najpierw zaciśnij pięść.
 • Umieść ortezę wokół bolącego obszaru.
 • Następnie naciągnij pasek, aż poczujesz komfortowy ucisk.
 • Wykonanie tych kroków zapewnia poprawne założenie ortezy.
 • Uwaga: stabilizator należy nosić tylko podczas wysiłku (pracy, uprawiania sportu itp.)

W przypadku innych stabilizatorów w naszym asortymencie wystarczy nasunąć ortezę na rękę.

 

Jakiego rozmiaru potrzebuję? 

Wybór rozmiaru ortezy na łokieć jest bardzo prosty. W każdym opisie produktu znajdziesz tabelę rozmiarów, która pomoże Ci określić właściwy rozmiar. 

 

Dolegliwości stawu łokciowego

Mamy również szeroki asortyment stabilizatorów na wszystkie inne dolegliwości. Potrzebujesz dodatkowych informacji dotyczących Twojej dolegliwości lub pomocy w wyborze odpowiedniej ortezy na łokieć? Zapraszamy do kontaktu przez czat, e-mail lub telefonicznie pod numerem +31(0)85-4898445. Nasz zespół zawsze chętnie odpowie na Twoje pytania. 

 • Choroba zwyrodnieniowa stawów
 • Złamanie łokcia
 • Łokieć golfisty
 • Nadmiernie rozciągnięty łokieć
 • Zapalenie ścięgna
 • Rehabilitacja
 • Zapalenie kaletki
 • Obrzęk

Orteza na łokieć odpowiednia do pracy i uprawiania sportu

Ból łokcia może pojawić się o każdej porze dnia. Głównie dzieje się to podczas uprawiania sportu lub w czasie pracy. Dlatego jednym z najczęściej zadawanych pytań jest to, czy podczas tych czynności można nosić stabilizator łokcia. Odpowiedź brzmi: tak. Ortezę na łokieć można z powodzeniem nosić podczas wielu czynności, aby złagodzić ból. Przykładem stabilizatora łokcia, który doskonale nadaje się do noszenia podczas różnych czynności, jest orteza na łokieć Medidu. Radzimy nosić stabilizator tylko wtedy, gdy faktycznie odczuwalny jest ból. Kiedy nic nie dokucza, najlepiej nie nosić ortezy. W ten sposób zawsze osiągniesz najlepszy efekt. 

 

Chcesz zamówić ortezę na łokieć?

Czy boli Cię nadwyrężony łokieć? Cierpisz z powodu zwichnięcia łokcia? A może doskwiera Ci jedna z wielu innych dolegliwości stawu łokciowego? Nie czekaj dłużej i zamów jeden z naszych stabilizatorów. Wszystkie te stabilizatory zostały gruntownie przetestowane przed wprowadzeniem do naszego asortymentu. W naszym sklepie internetowym możesz z łatwością składać zamówienia i płacić różnymi metodami płatności. Oferujemy 14-dniowy okres próbny. Jeśli więc zakupiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, zawsze możesz go do nas odesłać i otrzymać zwrot pieniędzy. Przed dokonaniem zakupu potrzebujesz dodatkowej porady któregoś z naszych specjalistów? Zachęcamy do kontaktu. Nasz zespół jest zawsze gotowy i chętny do pomocy. 

Nawigacja Strona główna Szukaj Koszyk