Potrzebujesz profesjonalnej porady?
CZATUJ!

MENU

Orteza na bark

Poszukujesz ortezy na bark? Jeśli tak, Podobrace jest najlepszym adresem. W naszym asortymencie znajdziesz wiele różnych stabilizatorów barku pomocnych przy wielu dolegliwościach, takich jak przeciążenie czy zapalenie kaletki. Potrzebujesz dodatkowych informacji? W takim razie czytaj dalej. Z przyjemnością wszystko Ci wyjaśnimy. 

Czytaj więcej »


Orteza na bark wysyłka tego samego dnia, na zamówienia złożone przed 22:59!

 

Dla Twojej wygody stosujemy 3 poziomy ochrony, abyś mógł szybko zorientować się, które szelki są Ci potrzebne:

 

Poziom 1: Jest zabarwiony na zielono -- Ochrona podstawowa.

Poziom 2: Jest zabarwiony na pomarańczowo -- Zaawansowana ochrona.

Poziom 3: Jest zabarwiony czerwony -- Najwyższy poziom ochrony.

Idź do   1 2 3

BEZPŁATNA KONSULTACJA?

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej porady dotyczącej Twojego urazu
CZATUJ EMAIL

Sortuj według:
7znalezione produkty
Czym dokładnie jest orteza na bark?

Orteza na bark to stabilizator, który zapewnia wsparcie stawu barkowego. Same stawy barkowe są dość niestabilne. Dlatego noszenie ortezy na bark może być dobrym rozwiązaniem, gdy odczuwasz dolegliwości.

 

Kiedy należy nosić ortezę na bark?

Ortezę na bark należy nosić tylko wtedy, gdy faktycznie odczuwa się dolegliwości. Niektórzy ludzie odczuwają ból, ale nie są pewni, czy powinni nosić stabilizator. Dlatego podsumowaliśmy tutaj niektóre z najczęstszych dolegliwości. Twoich dolegliwości nie ma na liście, ale nadal odczuwasz silny ból barku? Zachęcamy do kontaktu. Nasz zespół jest gotowy i chętny do pomocy.

  • Choroba zwyrodnieniowa stawów
  • Przeciążenie
  • Zapalenie ścięgna
  • Reumatoidalne zapalenie stawów
  • Rehabilitacja
  • Zwichnięcie barku
  • Obrzęk

 

Jak określić właściwy rozmiar?

To bardzo proste. Na dole każdej strony produktu znajdziesz tabelę rozmiarów. Dokładnie określa ona, jakiego rozmiaru potrzebujesz i jak należy go zmierzyć. W większości przypadków trzeba zmierzyć obwód klatki piersiowej. Bardzo ważne jest, aby nie mierzyć zbyt ciasno. Masz wątpliwości, jaki rozmiar wybrać? Przeważnie doradzamy wybór ortezy o jeden rozmiar większej. 

 

Jak długo muszę nosić ortezę na bark?

Powodem noszenia ortezy na bark jest potrzeba zmniejszenia dolegliwości i wsparcia kontuzjowanego barku. To, jak długo trzeba nosić stabilizator, zależy od konkretnej dolegliwości. Jeśli masz wątpliwości lub potrzebujesz porady, kiedy nosić ortezę, możesz skontaktować się z jednym z naszych specjalistów za pośrednictwem funkcji czatu.

 

Chcesz kupić ortezę na bark?

Udało Ci się znaleźć odpowiedni model? W takim razie zamów go w łatwy sposób w naszym sklepie internetowym. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni rozmiar i zapłacić. Oferujemy kilka metod płatności. Wszystkie zamówienia złożone przed godziną 22:59 zostaną wysłane tego samego dnia i dostarczone w ciągu 3-5 dni roboczych. Dla wszystkich naszych produktów oferujemy 14-dniowy okres próbny. Jeśli więc nie odpowiada Ci rozmiar lub orteza po prostu nie daje pożądanego efektu, zawsze możesz zwrócić produkt. Wszystkie zwroty są bezpłatne. Czy masz pytania po przeczytaniu tych informacji? W takim razie zachęcamy do kontaktu. Nasz zespół jest zawsze gotowy i chętny do pomocy. Możesz napisać do nas e-mail, albo skontaktować się przez czat lub telefonicznie pod numerem 003185-4898445.

Nawigacja Strona główna Szukaj Koszyk