Potrzebujesz profesjonalnej porady?
CZATUJ!

MENU

Ochraniacz na biodra

Szukasz ochraniacza na biodra? Jeśli tak, Podobrace jest najlepszym adresem. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do ochrony podczas sportu: ortezy i inne pomoce medyczne. Nasz asortyment ochraniaczy na biodra został starannie wybrany, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą ochronę. Potrzebujesz dodatkowych informacji? Zapraszamy do przeczytania dalszych opisów, w których wszystko Ci wyjaśnimy.

Czytaj więcej »

BEZPŁATNA KONSULTACJA?

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej porady dotyczącej Twojego urazu
CZATUJ EMAIL

Sortuj według:
5znalezione produkty
Sportowe ochraniacze na biodra

Często uprawiasz sport? Grasz w piłkę nożną lub jeździsz na łyżwach? W takim przypadku noszenie ochraniacza na biodra może być bardzo pomocne. Podczas treningu można łatwo upaść. Aby zapobiec urazom, warto nosić ochraniacz na biodra. Optymalnie zabezpieczy on Twoje ciało podczas ćwiczeń. 

 

Ochraniacze na biodra dla osób starszych

Podobrace dba również o osoby starsze, które są mniej mobilne. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi ochraniacze na biodra dla osób starszych. Osoby mające problem z chodzeniem również mogą odnieść korzyść z noszenia ochraniacza na biodra. Może to być na przykład ochraniacz na biodra McDavid. Używają go głównie bramkarze, ale może być również noszony przez osoby starsze, które są mniej mobilne i dotyczy ich większe ryzyko upadku. Osoby starsze mają też słabsze kości i biodra, a operacja w podeszłym wieku jest zawsze bardzo poważną ingerencją. Ponieważ rehabilitacja może trwać bardzo długo, warto założyć ochraniacz na biodra, aby optymalnie chronić się przed urazem.

 

Kupowanie ochraniacza na biodra

Udało Ci się znaleźć potrzebny produkt? Zamów go w prosty sposób w naszym sklepie internetowym. Na każdej stronie produktu znajdziesz tabelę rozmiarów. Pozwala ona dokładnie określić, jakiego rozmiaru potrzebujesz. Wolisz dodatkową pomoc lub poradę przed zakupem ochraniacza na biodra? W takim razie zachęcamy do kontaktu. Nasz zespół jest zawsze gotowy i chętny do pomocy. 

Nawigacja Strona główna Szukaj Koszyk