Potrzebujesz profesjonalnej porady?
CZATUJ!

MENU

Wkładki do butów Ironman

Szukasz wkładek do butów Ironman? W Podobrace znajdziesz szeroki asortyment wkładek do butów Ironman. Rozejrzyj się i wybierz komplet wkładek, który będzie dla Ciebie najlepszy. Potrzebujesz pomocy? Zachęcamy do kontaktu.

Czytaj więcej »

BEZPŁATNA KONSULTACJA?

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej porady dotyczącej Twojego urazu
CZATUJ EMAILlogo ironman

 

 

 

 

 

 

Ironman to znana marka w świecie triathlonu

Ironman od lat jest jednym z najlepszych producentów skarpet kompresyjnych i wkładek do butów na świecie. Marka Ironman miała swoje początki w świecie biegaczy. Jej nazwa została zaczerpnięta z serii zawodów klasycznego triathlonu. Zawody Ironman obejmujące pływanie, bieg i jazdę na rowerze odbywają się zawsze na poniższych klasycznych dystansach. Dlatego od 2006 roku zawody są zawsze organizowane na torze Ironman. Są w nich wykorzystywane produkty Ironman, takie jak skarpety uciskowe i wkładki do butów, np. Ironman All Sport, Ironman Thin, Ironman Triple Density. Zawody Ironman obejmują przepłynięcie 1,9 km, 90 km jazdy na rowerze i bieg na dystansie 21,1 km i uchodzą za jedne z najtrudniejszych na świecie.

 

Z organizacji Ironman wywodzi się World Triathlon Corporation (WTC).

Jest to firma zajmująca się marketingiem sportowym, a jednocześnie licencjodawca wszystkich zawodów na świecie oznaczonych logo Ironman. Najkrótszy czas mężczyzn to 7:41,33 uzyskany przez Niemca, który biegał również w skarpetach uciskowych i wkładkach do butów.

 

Skarpety kompresyjne i wkładki do butów Ironman są noszone podczas najtrudniejszego triathlonu Ironman na świecie!

Wszystkie wkładki do butów Ironman i skarpety kompresyjne Ironman oferują niespotykanie wysoki komfort i zapewniają maksymalną ochronę. Produkty Ironman mają również bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Poczuj różnicę dzięki wkładkom do butów i skarpetom kompresyjnym Ironman.

 

Wkładka do butów lub skarpeta kompresyjna Ironman z pewnością złagodzą Twoje dolegliwości. Dodatkowo produkty te są wygodne i zapewniają niezwykle wysoki komfort. Podobrace ma wszystkie skarpety kompresyjne i wkładki Ironman w magazynie, więc zamów już dziś, aby błyskawicznie je otrzymać! Kup produkt Ironman w Podobrace, aby już niebawem mieć go w domu. Te wkładki do butów to specjalne wkładki o doskonałych właściwościach amortyzujących. Wkładki Ironman są od lat sprzedawane w Ameryce z wielkim sukcesem.

  • Wkładki żelowe Triple Density
  • Wszystkie sportowe wkładki do butów
  • Cienkie wkładki do butów Total Support
Nawigacja Strona główna Szukaj Koszyk