Potrzebujesz profesjonalnej porady?
CZATUJ!

MENU

Produkty ergonomiczne

Ergonomia to nauka badająca adaptację warunków pracy do potrzeb ludzi. Taka adaptacja przyczynia się do bezpieczeństwa,... Czytaj więcej »

BEZPŁATNA KONSULTACJA?

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej porady dotyczącej Twojego urazu
CZATUJ EMAIL

Sortuj według:
21znalezione produkty
Ergonomia to nauka badająca adaptację warunków pracy do potrzeb ludzi. Taka adaptacja przyczynia się do bezpieczeństwa, zdrowia i komfortu pracowników w miejscu pracy. Dzięki temu można wyeliminować dolegliwości pleców i szyi. 

Bardzo ważne jest jak najlepsze ergonomiczne podparcie. Dlatego specjaliści Podobrace przetestowali wiele ergonomicznych produktów i wybrali tylko te, które najlepiej wypadły w testach. W naszym asortymencie znajdziesz więc tylko najlepsze produkty ergonomiczne.

 

Ergonomiczny sposób pracy to klucz do bezpiecznego i zdrowego miejsca pracy.                                              


Ergonomicznie zaprojektowane miejsce pracy zapewni Ci przyjemność z pracy i pozwoli zapobiec problemom zdrowotnym, a przy tym umożliwi wydajniejsze wykonywanie pracy.
 

Prawidłowa postawa dzięki najlepszym ergonomicznym krzesłom biurowym.


Prawidłowa postawa jest najważniejsza dla odpowiedzialnej i ergonomicznej pracy. Aby była możliwa, kluczowe są następujące kwestie:

  • Pozycja siedząca

Siedzisko powinno było ustawione na takiej wysokości, aby stopy leżały płasko na podłodze, a kąt między udami i łydkami wynosił co najmniej 90º. Odcinek lędźwiowy kręgosłupa powinien być odpowiednio podparty i lekko odchylony do tyłu. I wreszcie ramię i przedramię muszą się znajdować pod kątem co najmniej 90º i muszą być luźne.

  • Biurko

Wysokość blatu powinna być równa wysokości podłokietnika. Ponadto pod biurkiem powinna być wystarczająca ilość miejsca na nogi.

  • Monitor

Górna część monitora musi być dostosowana do poziomu oczu.

  • Klawiatura

W idealnym przypadku wąska klawiatura powinna być umieszczona od 8 do 10 centymetrów od krawędzi biurka.

  • Mysz

Mysz należy ustawić w taki sposób, aby nie trzeba było jej co chwilę podnosić, i należy starać się poruszać myszą za pomocą przedramienia, a nie nadgarstka.
 

Odpowiednie produkty ergonomiczne dla Ciebie.
 

Podobrace oferuje różne produkty zapobiegające urazom spowodowanym przez chroniczne przeciążenie mięśni i ścięgien oraz innym dolegliwościom fizycznym. Podobrace posiada w sprzedaży szeroką gamę produktów ergonomicznych. Używając dobrze zaprojektowanego ergonomicznego krzesła biurowego lub ergonomicznego stołka siodłowego, możesz szybko pozbyć się problemów z plecami. Ergonomiczne krzesło biurowe zapewni Ci wsparcie we właściwych miejscach i pozwoli utrzymać prawidłową postawę ciała. Za pomocą ergonomicznej klawiatury i ergonomicznej myszy zapobiegniesz dolegliwościom nadgarstka lub ramienia związanym z chronicznym przeciążeniem mięśni i ścięgien.

Nawigacja Strona główna Szukaj Koszyk