Potrzebujesz profesjonalnej porady?
CZATUJ!

MENU

Ortezy i stabilizatory Donjoy

Chcesz kupić ortezę lub stabilizator Donjoy? Jesteś we właściwym miejscu. Podobrace oferuje wiele ortez firmy Donjoy. Na przykład ortezy na kolano, ortezy na łokieć i gorsety ortopedyczne. Poniżej znajdziesz cały asortyment produktów Donjoy.

Czytaj więcej »

BEZPŁATNA KONSULTACJA?

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej porady dotyczącej Twojego urazu
CZATUJ EMAILlogo donjoy

 

 

 

 

Ortezy DonJoy są znane na całym świecie. Firma DonJoy oferuje ortezy jako rozwiązanie problemów z mięśniami, kośćmi i ścięgnami. DJO Global dąży do tego, aby umożliwić wszystkim cieszenie się znowu naturalnym ruchem.

Od profilaktyki po rehabilitację, Donjoy Global przyczynia się do poprawy jakości życia poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług.

DJO Global to marka ortez Donjoy i międzynarodowy lider na rynku wysokiej jakości sprzętów ortopedycznych, w tym również stabilizatorów. Oferuje szeroką gamę wiodących aparatów ortopedycznych do stosowania w rehabilitacji, uśmierzaniu bólu i fizjoterapii. Donjoy zajmuje się również projektowaniem, produkcją i dystrybucją szerokiej gamy implantów chirurgicznych do rekonstrukcji. W Ameryce Donjoy jest największą firmą zajmującą się nieoperacyjnymi produktami do rehabilitacji ortopedycznej.

 

Ortezy Donjoy miały swoje początki w sporcie wyczynowym! Poczuj różnicę dzięki ortezie Donjoy!

DJO wywodzi się ze sportu wyczynowego. Firma została założona w 1978 roku w kalifornijskim garażu Marka Nordquista, amerykańskiego futbolisty drużyny Philadelphia Eagles. Mark owinął swoje niestabilne kolano starą dętką, aby zapewnić mu dodatkowe wsparcie. Później wraz z dwoma przyjaciółmi zaczął badać możliwości neoprenu. Początkowo firma nazywała się DonJoy, od damskich imion Donna i Joy. Pierwszymi jej produktami były „opaski na kolano” wykonane z neoprenu ze starych pianek do nurkowania. Ten innowacyjny pomysł zwrócił na siebie uwagę i wkrótce firma rozpoczęła program badawczo-rozwojowy, który na zawsze zmienił produkcję aparatów ortodontycznych.

 

Historia firmy Donjoy

W 1987 roku firmę DonJoy zakupiła firma Smith & Nephew Inc. Następnie w 1995 roku zakupiono ProCare. Gdy „Dział ortez i pomocy” firmy Smith & Nephew opracował 4 wysokiej jakości ortezy na kolana, w tym Defiance on the Legend, ortezy te zwróciły uwagę firmy DonJoy. Defiance stał się jej główną ortezą. Defiance to niestandardowa orteza na kolano zaprojektowana specjalnie dla aktywnych dorosłych i nastolatków z poważną niestabilnością stawu kolanowego. Ta orteza na kolano jest w pełni dostosowywana do indywidualnych życzeń pacjenta. Jest to mniej widoczna, lekka orteza na kolano z dożywotnią gwarancją. Ortezy tej zaczęli używać najlepsi sportowcy z przekonaniem, że będą mogli ponownie uprawiać sport. Z kolei orteza Legend stała się najlepszą gotową do noszenia ortezą dla aktywnych dorosłych i młodzieży. Te dwa produkty były podstawą przyszłego sukcesu firmy, która obecnie jest wiodącym producentem wyrobów ortopedycznych. DJO i dział

 

ortez Donjoy nadal inwestują w badania i rozwój, aby wypełniać swoją korporacyjną misję: poprawiać jakość życia poprzez projektowanie zaawansowanych wyrobów medycznych, wiodących w zapobieganiu, leczeniu i rehabilitacji problemów układu mięśniowo-szkieletowego. Donjoy to wiodący projektant produktów, zaś specjaliści medyczni uznają firmę za cenne źródło wiedzy i wsparcia. Firma od dawna zapewnia pomoc w zakresie badań klinicznych i rozwoju, zarówno wewnętrznie, jak i poprzez współpracę z uznanymi instytucjami klinicznymi i agencjami biomechanicznymi na całym świecie. W jej kalifornijskiej siedzibie zbudowano laboratorium biomechaniczne, w którym można szczegółowo przetestować działanie wszystkich aparatów ortopedycznych. Laboratorium to miało ogromne znaczenie dla rozwoju opatentowanej technologii ortez działającej na „zasadzie czterech punktów dźwigni”.

 

Ortezy Donjoy sprzedawane są w ponad 50 krajach! Donjoy jest jednym z największych producentów na świecie.

Produkty DJO są sprzedawane w ponad 50 krajach, głównie w USA, Europie, Kanadzie, Australii i Japonii, za pośrednictwem oddziałów firmy lub niezależnych dystrybutorów. DJO nadal patrzy w przyszłość i rozszerza swoją ofertę produktów, oferując szeroką gamę rozwiązań dla sektora sportowo-medycznego pod hasłem: nigdy nie przestawaj się doskonalić.

Nawigacja Strona główna Szukaj Koszyk