Potrzebujesz profesjonalnej porady?
CZATUJ!

MENU

Chodzik inwalidzki

Szukasz chodzika inwalidzkiego dla siebie lub kogoś z rodziny? Jeśli tak, Podobrace jest najlepszym adresem. Tutaj znajdziesz szeroki asortyment chodzików inwalidzkich, które wesprą Cię podczas chodzenia. Potrzebujesz dodatkowych informacji? Zapraszamy do przeczytania dalszych opisów, w których wszystko Ci wyjaśnimy.

Czytaj więcej »

BEZPŁATNA KONSULTACJA?

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej porady dotyczącej Twojego urazu
CZATUJ EMAIL

Sortuj według:
9znalezione produkty
Kiedy potrzebny jest chodzik inwalidzki?

Zakup chodzika inwalidzkiego to dla większości ludzi poważna decyzja. Czy teraz mam zacząć chodzić z chodzikiem, skoro do tej pory cały czas chodziłem samodzielnie? Możemy sobie wyobrazić, że starsze osoby zmagają się z tą decyzją i dlatego nie mogą jej podjąć w momencie, gdy potrzebują już chodzika inwalidzkiego. Dlatego poniżej przygotowaliśmy listę przydatnych punktów. Jeśli Ty lub bliska Ci osoba spełniacie te kryteria, warto zamówić chodzik inwalidzki. Gwarantuje on użytkownikowi bezpieczeństwo podczas chodzenia.

  • Nie chodzisz już dobrze
  • Nie możesz dłużej stać z powodu upadku lub dolegliwości
  • Boisz się upaść
  • Masz problem z chodzeniem na duże odległości
  • Masz problem z utrzymaniem równowagi
  • Rehabilitacja po zabiegu

Lekki chodzik inwalidzki

Zanim kupisz chodzik inwalidzki, bardzo ważne jest poznanie określonych specyfikacji. Dlatego wskazaliśmy tutaj kilka ważnych cech. Wszystkie nasze chodziki inwalidzkie są wykonane z lekkiego materiału. Ale co właściwie oznacza lekki chodzik inwalidzki? Jak sama nazwa wskazuje, taki chodzik inwalidzki jest bardzo lekki. Czterokołowy chodzik można łatwo złożyć i zabrać ze sobą. Dzięki temu wyjście z chodzikiem inwalidzkim nie sprawia problemu.

 

Chcesz kupić chodzik inwalidzki?

Udało Ci się znaleźć chodzik inwalidzki, który Ci odpowiada? W takim razie złóż zamówienie w łatwy sposób online w naszym sklepie internetowym. Wystarczy wybrać kolor i dokończyć składanie zamówienia. Nadal masz pytania? Zachęcamy do kontaktu.Z przyjemnością Ci pomożemy i doradzimy.

Nawigacja Strona główna Szukaj Koszyk