Potrzebujesz profesjonalnej porady?
CZATUJ!

MENU

Bauerfeind Sports

Poniżej znajdziesz nasz asortyment produktów firmy Bauerfeind Sports. Wszystkie ortezy, wkładki do butów, opaski i skarpety, k... Czytaj więcej »

BEZPŁATNA KONSULTACJA?

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej porady dotyczącej Twojego urazu
CZATUJ EMAIL

Sortuj według:
11znalezione produkty
Poniżej znajdziesz nasz asortyment produktów firmy Bauerfeind Sports. Wszystkie ortezy, wkładki do butów, opaski i skarpety, które posiadamy w asortymencie, znajdują się w naszym magazynie w dużych ilościach. Oznacza to szybką dostawę zamówień złożonych przed godziną 23:59!

Dział Bauerfeind Sports to inicjatywa Podobrace stworzona we współpracy z firmą Bauerfeind. Bauerfeind jest jedną z najbardziej renomowanych marek w dziedzinie ortez (stabilizatorów), wkładek ortopedycznych do butów i podkolanówek uciskowych.

W naszym sklepie możesz zakupić wszystkie produkty Bauerfeind. Masz pytania dotyczące któregoś z produktów w naszym sklepie Bauerfeind? Zapytaj nas, a my z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć produkty Bauerfeind odpowiednie do Twoich dolegliwości lub potrzeb. 

 

Bauerfeind to jeden z absolutnych światowych liderów w dziedzinie ortez i stabilizatorów!

 

Od wielu lat uchodzi za jednego z największych i najlepszych dostawców ortez na kolano, ortez na kostkę, gorsetów ortopedycznych, ortez na nadgarstek, wkładek do butów i podkolanówek uciskowych. 

Ponadto produkty Bauerfeind charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Ortezy Bauerfeind od lat uznawane są za najlepsze w swojej kategorii i zalecane przez wielu lekarzy i specjalistów.

Nawigacja Strona główna Szukaj Koszyk